Wczytuję dane...
Model: REMIX - SZAMPON
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 3 dni
Producent: REINEX

REMIX - SZAMPON Koncentrat do prania dywanów, wykładzin i tapicerki metodą szamponowaniaOpis produktu:

Preparat do czyszczenia dywanów, wykładzin dywanowych i tapicerki metodą szamponowania.

Przeznaczony do stosowania przy pomocy maszyn jednotarczowych, szorowarek zdolnych do odsysania piany lub metodą szamponowania za pomocą szczotki i gąbki.

Zawiera dodatki antystatyczne i dodatki zapobiegające ponownemu zabrudzeniu. Nie zawiera wybielaczy optycznych.

Nadaje się do wszystkich rodzajów włókien dywanowych i tkanin, które mogą być czyszczone na mokro.

Do szamponowania wykładzin tkanych i tuftowanych o ciętym runie należy stosować maszyny ze szczotkami walcowymi. Sposób użycia: 

  1.  Dywany, wykładziny dywanowe.

Przeznaczony do czyszczenia dywan lub wykładzinę należy dokładnie odkurzyć odkurzaczem. W miejscu mało widocznym sprawdzić trwałość kolorów na dywanie rozcieńczonym roztworem preparatu naniesionym na białą szmatkę. Do czyszczenia stosować roztwór 2 ÷ 5 %-owy (20 ÷ 50 ml preparatu na 1litr wody). Czyścić szorowarką do momentu rozpuszczenia brudu. Nie dopuścić do nadmiernego zmoczenia dywanu. Brudną pianę zebrać odkurzaczem pracującym na mokro. Po wyczyszczeniu zaczesać runo w jednym kierunku i pozostawić dywan do wyschnięcia. Następnie po całkowitym wyschnięciu ponownie odkurzyć. Należy przestrzegać zasady, aby chodzić po dywanie dopiero po całkowitym jego wyschnięciu i odkurzeniu.

         2.  Tapicerka.

Tapicerkę dokładnie odkurzyć odkurzaczem. Stosować roztwór 5 %-owy (50 ml preparatu na 1 litr wody). Sprawdzić trwałość kolorów przed czyszczeniem. Nanieść pianę za pomocą gąbki lub szczotki. Nie dopuścić do nadmiernego zmoczenia. Po wyczyszczeniu i całkowitym wyschnięciu odkurzyć ponownie odkurzaczem.
W przypadku wysprzedania zapasu magazynowego termin realizacji może nieznacznie wydłużyć się.

Polecamy