Wczytuję dane...
O firmie

To nowoczesny sklep internetowy zajmujący się dystrybucją mebli i urządzeń gastronomicznych z wysokojakościowej stali nierdzewnej. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo urządzenia grzewcze, chłodnicze, meble nierdzewne, okapy wentylacyjne, jak i drobny sprzęt kuchenny. Posiadamy wszystko co potrzebne do profesjonalnego wyposażenia restauracji, barów, pubów, kawiarni, zakładów zbiorowego żywienia, wszelkiego rodaju stołówek, sklepów spożywczych, hoteli, zapleczy w profesjonalne urządzenia gastronomiczne. Wieloletnie doświadczenie na rynku sprawia, że jesteśmy firmą rzetelną i godną zaufania. Posiadamy wielu zadowolonych Klientów. Oferujemy produkty, które kupujemy bezpośrednio od producentów takich jak: Kromet i Dora-Metal.  Zamówione meble i urządzenia są ekspresowo i bezpiecznie dostarczane do Klientów w całej Polsce.


Współpracujemy bezpośrednio z producentami, dzięki czemu mamy zawsze najlepsze ceny i krótki czas dostawy!

 

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZIN I ROZMOWY NA TEMAT EWENTUALNEJ WSPÓŁPRACY.

 

KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE GASTRONOMII

 

-> SPRZEDAŻ MEBLI, URZĄDZEŃ I AKCESORIÓW KUCHENNYCH

-> PEŁNE WYPOSAŻENIE OBIEKTÓW ZBIOROWEGO ŻYWIENIA

-> NA ŻYCZENIE KLIENTA DOKONUJEMY MONTAŻU OFEROWANYCH URZĄDZEŃ

-> DORADZTWO W ZAKRESIE WYPOSAŻENIA DLA GASTRONOMII

 


Dzięki stałej współpracy z polskimi i zagranicznymi producentami zapewniamy szeroki wybór wysokiej jakości urządzeń niezbędnych w każdej profesjonalnej kuchni. Stale poszerzamy zakres naszego asortymentu, tak aby sprostać wymaganiom każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta. Udostępniamy dogodne formy finansowania oparte o system ratalny - Żagiel.  Na swoim koncie mamy dziesiątki udanych realizacji, m.in. dla właścicieli sklepów, restauracji, pubów, oraz wszelkich placówek zbiorowego żywienia. Stałym klientom udzielamy atrakcyjnych rabatów. Oferta asortymentowa powstaje na bazie dokładnych badań rynku: analizy trendów, rozwoju technologii, zapotrzebowania restauratorów i wszystkich osób działających w szeroko pojętej gastronomii.

Wszystkie wyroby oferowane przez naszą firmę produkowane są zgodnie z wymogami stawianymi przez dyrektywy Unii Europejskiej posiadające znak (CE), a dla tych urządzeń gdzie jest to konieczne, również atesty Instytutu Nafty i Gazu, Urzędu Dozoru Technicznego oraz Państwowego Zakładu Żywienia. Od wielu lat funkcjonuje System Zarządzania Jakością potwierdzony Certyfikatem ISO 9001:2008.

Kluczem do sukcesu jest rozumienie potrzeb Klienta, doskonała znajomość rynku, szybkie reagowanie na pojawiające się nowości, profesjonalizm i wiedza naszych pracowników, którzy zawsze chętnie służą pomocą, a także nasza pasja, bowiem razem z Państwem pragniemy kreować oblicze polskiej gastronomii.JEŻELI PRODUKT, KTÓRY PAŃSTWA INTERESUJE NIE ZNAJDUJE SIĘ NA NASZYM SKLEPIE PROSIMY O KONTAKT
E-MAIL LUB TELEFONICZNY


W ZWIĄZKU Z CZĘSTYMI PROMOCJAMI PRODUCENTÓW NA POSZCZEGÓLNE PRODUKTY ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA ZAPYTAŃ W CELU SPRAWDZENIA NAJŚWIEŻSZEJ CENY
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e- mailowego. 

Tel biuro: 67 255 22 68
Tel kom: 501 983 792 / 606 708 119

E-mail: sklep@gastro-stal24.pl GASTRO-stal24- 100% ZADOWOLENIA!!!Życzymy udanych zakupów!Zespół GASTRO-stal24