Wczytuję dane...
Raty / Leasing

Raty:Kredyt ratalny przez internet to niezwykle prosty sposób płatności!

Mało kto dysponuje dużą ilością gotówki by móc kupić jakiś drogi przedmiot od ręki. Dlatego wiele osób decyduje się by kupować na raty i spłacać je stopniowo przez jakiś okres czasu. Z myślą o spełnianiu marzeń stworzyliśmy internetową platformę ratalną, która zapewnia profesjonalną i przyjazną obsługę klientom oraz sprzedawcom.

Jeśli przeglądając aukcje na Allegro lub strony sklepów internetowych natrafisz na wymarzony produkt, a niestety w chwili obecnej nie dysponujesz wystarczającymi środkami to trafiłeś na właściwą stronę! 

Platforma Ratalna umożliwia wygodne robienie zakupów na raty przez internet, bez wychodzenia z domu!

Dzięki naszej platformie masz możliwość:


- zakupu wymarzonych produktów bez wychodzenia z domu, bez zbędnych formalności i stresów.
- zakupu przedmiotów w każdym sklepie internetowym bądź na aukcjach Allegro, unikając wysokich odsetek proponowanych przez najbogatsze i najbardziej popularne banki. 

U nas odsetki są stałe i jednocześnie najniższe na rynku kredytów internetowych dzięki temu, że nasi specjaliści na bieżąco wybierają najbardziej atrakcyjne oferty kredytowe spośród wszystkich dostępnych!

Procedura zakupu

Wybierz towar lub usługę jednego z naszych partnerów lub dowolny produkt dostępny na Allegro lub w sklepie internetowym.
Wypełnij wniosek ratalny. Dane przesyłane w formularzu są zabezpieczone certyfikatem SSL, dzięki czemu masz pewność, że nie trafią w niepowołane ręce.
Po pozytywnej decyzji banku telefonicznie predstawiamy warunki. W ciągu 24 godzin za pośrednictwem kuriera wysyłamy dwa egzemplarze umowy kredytu.
Po otrzymaniu umowy i pozytywnej weryfikacji powiadomimy partnera(sklep) o możliwości realizacji zamówienia.
Ciesz się nowo zakupionym towarem!


[ https://www.platformaratalna.pl/kalkulator,1436 ]


Leasing:Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Do wszystkich przedsiębiorców, niezależnie od charakteru prowadzonej działalności, pragnących się rozwijać. Dzięki nam szybko i łatwo sfinansujesz inwestycje, bez konieczności angażowania środków własnych.


Leasing to doskonałe rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy szukającego sprawnego i korzystnego pod względem podatkowym i kosztowym źródła finansowania.


Dzięki leasingowi możesz rozwijać i modernizować swoją działalność bez konieczności angażowania własnego kapitału.

Oferta leasingowa dotyczy każdego niemal urządzenia lub maszyny - tak nowych jak i używanych.Po wypełnieniu wniosku on-line konsultant skontaktuje się z Tobą - pełna elastyczność umów leasingowych w zakresie sprzętu, czasu trwania i warunków płatności zapewnia możliwość dostosowania się do bardzo indywidualnych potrzeb leasingobiorcy.

[ https://www.platformafinansowa.pl/wniosek,leasing,1436.html]

Leasing w LeaseLink