Wczytuję dane...

FINGER FOOD

Finger Food, rodzaj pożywienia jedzonego przy użyciu rąk.

W niektórych kulturach większość potraw jest spożywana właśnie za pomocą rąk, w Polsce raczej (szczególnie w restauracjach) używamy sztućców.

Chyba nikt z Nas nie wyobraża sobie eleganckiej Pani oraz Pana jedzących posiłek rękoma przy stoliku w eleganckiej restauracji ? Śmiech

W Polsce coraz częściej możemy spotkać się żywnością - przeważnie są to przekąski, która jest podawana właśnie w taki sposób aby zjeść ją za pomocą palców Uśmiech

Coraz więcej jest również na rynku dostępnych naczyń aby tą przekąskę zaserwować w naszym lokalu.

Na Naszym sklepie znajdą Państwo mini koszyki, mini kanki, mini garnuszki, oraz różnej maści mini naczynia właśnie do podawania  przekąsek, które Nasi klienci spożyją za pomocą palców:)

Co można podać w takich naczyniach ? Tutaj hamuje Cię tylko Twoja wyobraźnia, choć najczęściej są to: warzywa, owoce, frytki, owoce morza itp.

Nie wszystkie naczynia Finger Food są przystosowane do kontaktu z żywnością, dlatego do niektórych modeli warto dokupić papier parafinowy np. z nadrukiem gazety, który również jest dostępny na Naszym sklepie :)

Dla Nas osobiście Finger Food jest rewelacyjnym rozwiązaniem np. na czas oczekiwania na główny posiełek, rwnież wspaniale się prezentuja takie przystawki podane w naczyniach Finger Food.

A ty jakie odnosisz wrażenia ???

Pozdrawiamy z uśmiechem Śmiech

zespół Gastro-Stal24.pl